5.15.2012

19 maja 2012 NOC MUZEÓW w FOTOPLASTIKONIEW tę wyjątkową noc w roku Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza wszystkich do Fotoplastikonu Warszawskiego na niezwykłą podróż po 47 „cudach” architektury światowej. W atmosferę z przedwojennej Warszawy  wprowadzą zwiedzających przedwojenne szlagiery grane na żywo przez warszawskiego kataryniarza! Od 19:00 w Noc Muzeów w Fotoplastikonie Warszawskim.

W tegoroczną Noc Muzeów Fotoplastikon Warszawski zaprezentuje niezwykłe trójwymiarowe fotografie przedstawiające największe osiągnięcia ludzkości w dziedzinie budownictwa i architektury. Monumentalne zabytki starożytności tj. Piramida w Gizie, czy Koloseum w Rzymie, będące uosobieniem piękna smukłe wieże znanych europejskich świątyń, tj. Katedra Notre Dame, Katedra w Kolonii, czy rozpoznawalne niemal wszystkim wspaniałe budynki XIX i XX wieku tj. Empire State Building i wieża Eiffla. A wszystko to do zobaczenia w Fotoplastikonie Warszawskim w Noc Muzeów tj. 19 maja 2012, w godz. 19.00- 2.00. 

W godz. 19:00-22:00 czekającym na swoją kolej w kolejce do Fotoplastikonu czas umili prawdziwy warszawski kataryniarz, który zagra typowe przedwojenne szlagiery.

Brak komentarzy: